Menu Zamknij

Telefony z najlepszą baterią – Ranking TOP 5!

Trudno obecnie wyobrazić sobie codzienne życie bez telefonu komórkowego, a konkretnie smartfona. Tego rodzaju urządzenia służą nie tylko do rozrywki, ale także uzyskiwania niezbędnych i aktualnych informacji oraz pozostawania w ciągłym kontakcie z bliskimi, czy też partnerami biznesowymi. Jednak, aby wypełniać wszystkie codzienne zadania z wykorzystaniem smartfona, niezbędny jest wybór modelu z odpowiednim wyposażeniem. Najlepsze telefony z najlepszą baterią mogą stać się ulubionymi gadżetami osób, które nie wyobrażają sobie codziennego życia bez tego gadżetu. Poznaj modele o świetnej specyfikacji technicznej, na które z pewnością warto zwrócić uwagę.

Telefony z najlepszą baterią – ranking

Użytkownicy smartfonów, którzy nadal pamiętają telefony komórkowe dostępne na rynku jeszcze kilka lat temu, z pewnością z niemałą tęsknotą wspominają czasy, kiedy to ładowanie telefonu miało miejsce raz na tydzień. Dzisiaj trudno oczekiwać takiego wyniku, nawet w przypadku telefonów z pojemną baterią. Ranking tego typu urządzeń obejmuje jednak takie propozycje, które prezentują zaskakującą wytrzymałość baterii, jak na swoje bogactwo funkcji.

5. Telefon z wytrzymałą baterią Samsung Galaxy S8 SM-G950 64GB Midnight Black

Z uwagi na popularność marki, zestawienie telefonów komórkowych z najlepszą baterią z pewnością nie mogło obyć się bez propozycji Samsunga. Choć bateria nie jest kluczową kwestią, która zajmuje producenta w trakcie prezentowania nowych modeli, to nadal warto przyjrzeć się telefonom Samsunga, jeśli zależy Ci na wytrzymałej baterii. Samsung Galaxy S8 to kultowa już propozycja, która szybko podbiła serca milionów użytkowników na całym świecie. Na uwagę zasługuje świetna specyfikacja techniczna, dzięki której jakość wykonania nie ustępuje nawet w przypadku baterii. Producent zastosował tutaj standardową pojemność 3000 mAh, która pozwala na swobodne korzystanie ze smartfona na co dzień.

4. Telefon z wytrzymałą baterią HUAWEI P40 Lite 6/128GB Czarny

Producenta Huawei z pewnością nikomu nie trzeba już przedstawiać, a już na pewno nie użytkownikom smartfonów, którzy dobrze znają pozycję tego producenta na rynku telefonów komórkowych z najlepszą baterią. Propozycja Huawei praktycznie nigdy nie miały się czego wstydzić, jeśli chodzi o czas pracy na jednym naładowaniu, a model Huawei P40 Lite jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę. Szukasz najlepszego telefonu z najlepszą baterią? Warto więc zwrócić wzrok w stronę modelu Huawei P40, który został wyposażony w baterię o pojemności 4200 mAh. Takie wyposażenie techniczne z pewnością pozwoli Ci bez przeszkód korzystać ze smartfona na co dzień.

3. Telefon z wytrzymałą baterią Samsung Galaxy S20 FE SM-G780G 6/128GB Lawendowy

Obecnie zupełnie naturalne jest, że użytkownicy poszukują telefonów z najlepszą baterią. Ranking tego typu urządzeń nie mógł obejść się bez propozycji Samsunga – tym razem w wersji S20. To kolejna odsłona dobrze znanej już kolekcji Galaxy, która szczególnie przypadła do gustu użytkownikom urządzeń mobilnych. Dodatkową zaletą w przypadku tego konkretnego modelu jest zastosowanie powiększonej pojemności baterii. Jeśli posiadasz większe oczekiwania w tym względzie, wybierz model Samsung Galaxy S 20 o pojemności baterii na poziomie 4500 mAh. Takie parametry techniczne z pewnością sprawdzą się nie tylko na użytek prywatny, ale także w celach zawodowych.

2. Telefon z wytrzymałą baterią Realme 8 8/128GB Srebrny

Rynek najlepszych telefonów z najlepszą baterią nieustannie się rozrasta – widać to szczególnie dobrze po nowych propozycjach od coraz to nowszych producentów. Telefon Realme to idealna pozycja dla każdego użytkownika, który ceni sobie przede wszystkim odpowiednio przygotowaną specyfikację techniczną, szczególnie jeśli chodzi o wytrzymałość telefonu. Dużo pracujesz na smartfonie i nie chcesz, aby potrzeba ładowania zaskoczyła Cię w najbardziej nieoczekiwanym momencie? Warto więc zwrócić się w stronę telefonów komórkowych z najlepszą baterią. Propozycja Realme może zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Model generacji 8 został wyposażony w baterię o pojemności aż 5000 mAh.

1. Telefon z wytrzymałą baterią POCO X3 Pro 8/256GB Czarny

Potrzebujesz czegoś, co zdecydowanie wyróżnia się na rynku dostępnych obecnie telefonów z najlepszą baterią? Ranking tego typu urządzeń wieńczy model POCO X3 w wersji Pro, którego pojemność baterii wynosi aż 5160 mAh. To wartość wystarczająca do tego, abyś na dobre zapomniał o problemach związanych z koniecznością zbyt częstego ładowania.