Menu Zamknij

Ranking najlepszych telefonów do 3500 zł

W dzisiejszym świecie większość ludzi bez telefonu jest jak bez ręki. Nic dziwnego – spora część życia przeniosła się właśnie do sieci czy to w kwestii kontaktów z rodziną i znajomymi, czy to w ramach pracy bądź nauki. Producenci prześcigają się w umiejętnościach i parametrach, którymi mogą się pochwalić kolejne modele. Telefony do 3500 zł posiadają niekiedy takie możliwości, o których do niedawna nikomu się nie śniło. Jest to jednocześnie rozsądna cena za profesjonalne urządzenie, które z pewnością przetrwa próbę czasu. Nie wiesz, które wybrać? Przedstawiamy ranking najlepszych smartfonów do 3500 zł.

Genialny smartfon do 3500 zł?

5. Samsung Galaxy S21!

W tym wyjątkowym telefonie do 3500 zł wrażenie robi wiele parametrów. Przede wszystkim uwagę zwraca profesjonalny aparat – 4 obiektywy, w tym teleobiektyw 64 MP, 30-krotne przybliżenie i wideo 8K z powodzeniem zastępują bardziej specjalistyczny sprzęt pod względem jakości zdjęć oraz nagrań.

Ten telefon do 3500 zł posiada najszybszy procesor ze wszystkich modeli Samsunga i jest to doskonale widoczne i odczuwalne podczas jego użytkowania. 8 pamięci RAM to obietnica – nie bez pokrycia! – bardzo wydajnej pracy urządzenia w każdych warunkach. Istotna w tej kwestii jest także bateria o świetnej pojemności 4000 mAh. Naładować można ją zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo, co jest niewątpliwym plusem. Tryb Super Fast Charging pozwoli na zapełnienie jej w dosłownie kilka minut.

Całości dopełniają możliwość użytkowania dwóch kart SIM, a także pamięć o pojemności od 128 do 256 GB.

4. iPhone 11

Nie brakuje osób, które stawiają wyżej telefony do 3500 zł od Apple niż jakiekolwiek urządzenie działające na Androidzie. Choć nie zawsze jest to słuszne, ten smartfon zdecydowanie ma się czym pochwalić. Doskonały wyświetlacz i optymalna wielkość pamięci RAM zapewniają świetne wrażenia podczas użytkowania, które staje się przyjemnością.

Choć mamy tu do czynienia z mniejszą wartością pamięci wewnętrznej, ten smartfon do 3500 zł nadrabia modułami Face ID oraz NFC, a także certyfikatem wodoszczelności. Procesor Apple 13 Bionic posiada zdecydowanie lepsze osiągi niż przeciętny telefon na tej półce cenowej.

3. OnePlus 8T

OnePlus 8T to doskonały telefon do 3500 zł, cechujący się przede wszystkim wysoką wydajnością, którą zawdzięcza świetnemu procesorowi oraz 8 GB RAM-u. Wśród jego niewątpliwych atutów nie sposób nie wspomnieć o bardzo atrakcyjnej częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Tylny aparat jest poczwórny, a główny obiektyw osiąga 48 MP.

Nie mniejsze wrażenie robi bateria o pojemności 4500 mAh – oczywiście z szybkim ładowaniem na poziomie aż 65 W. Czytnik linii papilarnych, NFC i zoptymalizowana nakładka na Androida to kolejne, doskonałe wyróżniki.

2. Huawei P40 Pro

Jeśli chodzi o najlepsze smartfony do 3500 zł, ten zdecydowanie zasługuje na pełną uwagę. Szczególnie zadowoleni z niego będą pasjonaci fotografii ze względu na profesjonalne obiektywy. Może się ponadto pochwalić szybkim odświeżaniem ekranu, dobrymi osiągami w kwestii pamięci RAM oraz wbudowanej, a także bardzo pojemną baterią z bardzo szybkim ładowaniem 40 W.

Urządzeniu nie brakuje udogodnień w postaci modułu NFC, czytnika linii papilarnych, a nawet – wodoszczelności. To wszystko sprawia, że miano doskonałego telefonu do 3500 zł przysługuje mu nie bez powodu.

1. Xiaomi Mi 10T Pro

Najlepszy smartfon do 3500 zł, który w pełni zasługuje na miejsce w rankingu to Xiaomi Mi 10T Pro. Na pierwszy plan w jego przypadku wysuwa się doskonały ekran z częstotliwością odświeżania na poziomie 144 Hz. 8 GB RAM-u to gwarancja niezwykle wydajnej pracy telefonu, a 128 GB pamięci wbudowanej – naprawdę wielu możliwości. W potrójnym tylnym aparacie znajdziemy między innymi profesjonalny obiektyw szerokokątny 108 MP, lecz nie mniej imponujący jest obiektyw przedni osiągający 20 MP.

Xiaomi Mi 10T Pro to najlepszy smartfon do 3500 zł, który może się pochwalić bardzo dużą pojemnością baterii o wartości 5000 mAh, wyposażonej w szybkie ładowanie 33 W. Co więcej, mamy tu do czynienia z dopracowaną nakładką Androida MIUI 12, czytnikiem linii papilarnych, a także moduł NFC do płatności zbliżeniowych.