Menu Zamknij

Najlepsze telefony Samsung do 1500 zł – Ranking TOP 5

Ciężko wyobrazić dziś sobie funkcjonowanie bez dostępu do smartfona. Stanowi on bowiem podstawowe narzędzie komunikacji i nie tylko. Dzięki rozbudowanym możliwościom dzisiejszych telefonów komórkowych często zastępują one inne urządzenia, w tym komputery, czy telewizory. Rynek sprzętów mobilnych jest obecnie bardzo szeroki i praktycznie co chwilę ma miejsce premiera nowych modeli od znanych i mniej znanych producentów. Ciężko jest nadążyć za postępującymi zmianami, jednak na całe szczęście jedno urządzenie wystarcza zazwyczaj na kilka lat, a więc nie ma potrzeby kupowania nowego smartfona co miesiąc, tym bardziej że wiele osób bardzo rozważnie podchodzi do takiej decyzji i jednocześnie przywiązuje się do posiadanego urządzenia.

Obecnie każdy znaczący producent telefonów ma w swojej ofercie przynajmniej kilka modeli na każdej półce cenowej. Wśród nich jest także jeden z największych producentów tego typu urządzeń – południowokoreańska firma Samsung, której smartfony są niezwykle popularne właściwie na całym świecie. Dla osób poszukujących złotego środka w ofercie tego producenta idealnym rozwiązaniem będą modele do 1500 złotych. Poniżej ranking telefonów Samsung wybranych przez naszych testerów!

5. Telefon Samsung do 1500 zł – Galaxy M22 SM-M225 4/128GB Czarny

Zestawienie, które zawiera pozycje katalogowane jako najlepszy smartfon Samsung do 1500 zł otwiera model Galaxy M22. Posiada on 4 GB RAMu oraz aż 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej na dane użytkownika. Dzięki dużemu ekranowi o przekątnej 6,4 cala wyświetlane za jego pomocą obrazy będą ostre jak nigdy wcześniej, a moduł aparatu wyposażony w 4 obiektywy, w tym jeden o rozdzielczości 48 Mpx zapewni doskonałą jakość wykonywanych za jego pomocą fotografii.

4. Telefon Samsung do 1500 zł – Galaxy M12 SM-M127 4/64GB Zielony

Na 4 miejscu w rankingu na najlepszy telefon Samsung do 1500 złotych znajduje się model Galaxy M12. Stosunkowo młoda seria M od południowokoreańskiej marki cieszy się całkiem sporą popularnością wśród użytkowników i nie ma w tym w zasadzie nic dziwnego. 4 GB pamięci RAM sparowane z szybkim procesorem Exynos 850 i 64 GB pamięci wewnętrznej dla użytkownika to doskonałe rozwiązanie do większości zastosowań. Całości dopełnia wspaniały aparat z czterema obiektywami, z czego główny może wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 8000 x 6000.

3. Telefon Samsung do 1500 zł – Galaxy A51 SM-A515 4/128GB Czarny

Model Galaxy A51 to jedna z lepszych propozycji marki Samsung do 1500 zł. Telefon ten wyposażony jest w 4 GB RAMu, dzięki czemu system działa bardzo płynnie, a na dane użytkownika dostępne jest aż 128 GB przestrzeni. Bezramkowy ekran Super AMOLED o przekątnej 6,5 cala zapewnia wyświetlanie obrazu ostrego jak brzytwa, a za wysoką jakość zdjęć odpowiada moduł aparatu wyposażony w 4 obiektywy o różnych parametrach.

2. Telefon Samsung do 1500 zł – Galaxy A22 SM-A225 4/64GB Czarny

Srebro w zestawieniu najlepszych telefonów marki Samsung do 1500 złotych wędruje do modelu Galaxy A22. Sercem tego urządzenia jest 8-rdzeniowa jednostka marki MediaTek Hello G80, którą wspiera 4 GB superszybkiej pamięci RAM. Ekran Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala to z kolei prawdziwy majstersztyk, dzięki któremu obraz wyświetlany na urządzeniu jest bardzo wyraźny. Aparat w tym modelu składa się z kolei z 4 obiektywów, z których najmocniejszy z nich może wykonywać fotografie w rozdzielczości aż 48 Mpx, co jest bardzo dobrym wynikiem.

1. Telefon Samsung do 1500 zł – Galaxy A12 SM-A125 4/64GB Czarny

Podium ze złotym medalem zamyka model Galaxy A12, który stanowi doskonałą proporcję jakości do ceny. Urządzenie wyposażone w szybki procesor MediaTek Hello P35, który sparowany został z 4 GB pamięci RAM działa bardzo szybko i płynnie, na czym zależy wielu użytkownikom. Ekran o przekątnej 6,5 cala w technologii TFT LCD zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu, jednak najjaśniejszym punktem urządzenia jest z pewnością jego aparat – 4 obiektywy, które umożliwiają uzyskanie niesamowitych efektów, to właśnie to, co sprawia, że jest to zdecydowanie najlepszy Samsung do 1500 zł.